S čím mohu pomoci?

Naše služby

Život nám přináší různá překvapení, na která musíme reagovat. Dostali jste zajímavou pracovní nabídku a hledáte nový domov? Vaše rodina se bude rozšiřovat o dalšího člena a Vaše 2+kk už prostě nestačí? Rozhodli jste se prodat byt a postavit si dům? Určitě najdeme další situace, kdy oceníte profesionální služby naší kanceláře. Najdeme Vám kupce na Váš dům, vybereme vhodného nájemníka pro Váš byt nebo vám zajistíme bezpečnou koupi bytu (třeba v Praze). Naše služby jsou komplexní, přístup aktivní a jednání příjemná.

Naše služby zahrnují kvalitní poradenství, které je základem pro správné nastavení činností směřujících k uspokojení Vašich potřeb. Jinými slovy řečeno: Vy nám řeknete, jakou "životní situaci" řešíte a my Vám poradíme, jak dosáhnout požadovaného cíle. Může se jednat o jednu schůzku, při které Vám vysvětlíme to, čemu nerozumíte nebo to, čím si nejste úplně jistí, a nebo naše první schůzka bude začátkem naší spolupráce. To už necháme na Vás ... .

Naše kancelář Vám ráda poskytne služby spojené se zpracováním daňového přiznání nebo posudku. Mezi nejčastěji zpracovávaná přiznání patří přiznání k dani z nabytí nemovité věci a přiznání k dani z nemovitosti. Z posudků nejčastěji připravujeme posudek pro dědické řízení a znalecký posudek tržní ceny nemovitosti. Řešíte jinou situaci? Kontaktujte nás.

U nás se nemusíte bát koupit nemovitost, která vyžaduje stavební úpravy. Dáme Vám jasnou vizi nového bydlení a o vše se postaráme - od výkresu po realizaci. Máme originální nápady, hromadu zkušeností a skvělý tým odborníků, kteří znají své řemeslo. Vaši nemovitost (byt, dům) předěláme na Váš nový domov. Rozsahem prací a velikostí objektů řešíme malé až střední projekty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace