Rodinný dům venkovského typu na jedinečném, slunném a rovinném pozemku - Vlčice.

DJI_0064

Lokalita

Vlčice, č.p. 90

Dispozice

3+1

3 286 000 Kč

Cena je uvedena včetně kompletního právního servisu.

Prodej

Kód zakázky

485

Kotel na tuhá paliva

Elektrická energie

Obecní vodovod

Plyn

Septik

Štítek

Novinka

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Dům

Energetická náročnost

G

Exkluzivní nabídka zděného rodinného domu s rozlehlým rovinným pozemkem o výměře 2358 m2 v zastavitelném území (tedy stavebním pozemkem). Nemovitost stojí na výhodném a klidném místě obce Vlčice. V sousedství je základní škola, v rychlém dosahu mateřská školka, dětské hřiště, multifunkční hřiště vč. tenisového kurtu a autobusová zastávka. V blízkém okolí jsou cyklotrasy s velkým množstvím upravených cest. Budou-li Vám chybět úřady, pak do Trutnova je to 10 minut jízdy autem.

 


Jednopodlažní rodinný dům se zahradou, orientovanou jižním směrem, se nachází v místě s poklidnou atmosférou, v zástavbě dalších obytných domů. Dispozice: obytný prostor 3+1 + koupelna s rohovou vanou + samostatná toaleta + zádveří a technické zázemí. Podkroví je neobydlené. Dům je z menší části podsklepen.

 


Rodinný dům je postaven z pálených cihel. Některá okna plastová s dvojskly a jednostrannou laminací v dřevěném dekoru. V tuto chvíli nemovitost vyžaduje nezbytné investice, na něž můžete čerpat státní dotace Zelená úsporám.

 


Ohřev vody bojlerem. Vytápění je zajištěno ústředním topením, které je napojeno na nový kotel na tuhá paliva zn. Opop. Rozvody vody a odpadu v koupelně v plastu. Dům je napojen na obecní vodovod. Odpadní vody jsou svedeny do jímky. Na pozemek je přivedena přípojka plynu.

 


Líbí se Vám místo? Potřebujete v rodinném domě více prostoru? Pokud si odpovíte ANO, tak právě pro Vás máme možné architektonické návrhy k nahlédnutí při prohlídce domu. 

 


Celková výměra pozemku 2358 m2, zahrada 1991 m2, zastavěná plocha domu 151 m2. 

Makléř

Andrea Lajská

724 657 575

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.