Uveďte Vaše představy ve skutečnost!

IMG_6939 (1)

Lokalita

Horní Maršov, Lysečinská 7

Dispozice

8 a více pokojů

13 286 000 Kč

Cena je včetně kompletního právního servisu.

Prodej

Kód zakázky

481

Kotel na tuhá paliva

Elektrická energie

Obecní vodovod

Splašková kanalizace

Štítek

Novinka

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Chalupa/zahrada

Energetická náročnost

G

Léto v Krkonoších: milujete neporušenou přírodu, rozkvetlé horské louky, svobodu a volnost? Pokud jste si odpověděli ano, pak je tu EXKLUZIVNÍ NABÍDKA PŘÍMO PRO VÁS … Přijeďte, projděte se a objevte neporušené Lysečinsko-Albeřické údolí, krajinu roubenek a JEDINEČNOU NEMOVITOST kterou VÁM nabízíme.

 

Zima v Krkonoších: milujete jízdu na lyžích, výšlapy na skialpech nebo Vaše srdce patří běžeckému lyžování? Pokud jste si odpověděli ano, pak je tu EXKLUZIVNÍ NABÍDKA PŘÍMO PRO VÁS … Přijeďte, projděte se a objevte blízký lyžařský ráj v Peci pod Sněžkou, Malé a Velké Úpě  případně v Janských Lázních, objevte trasy v blízkém okolí jak na skialpy tak na běžky a zároveň objevte i JEDINEČNOU NEMOVITOST kterou VÁM nabízíme ...

 
... VYJÍMEČNOU chalupu / penzion / jež je postavena v kombinaci přírodního kamene, cihel a z vnější části tradičně obložena dřevem. Byla citlivě zrekonstruována a je zde vidět péče, které se nemovitosti doposud dostávalo.

 
Chalupa se nachází v obci Horní Maršov, v části, jež přímo navazuje na začátek Lysečinského údolí. Dům je přístupný z obecní zpevněné (asfaltové) komunikace a je napojen na všechny inženýrské sítě - obecní vodovod, splaškovou kanalizaci, distribuční síť elektro.

 
Dům je usazen do západního svahu. Stabilní opěrné zídky za domem tvoří základ pro okrasnými rostlinami porostlou část svahu. Za chalupou najdete klid a soukromí. Prostě ideální místo k posezení s rodinou, přáteli případně hosty. Jak dům využít? Díky lokaci a velikosti osloví zájemce z řad investorů, kteří hledají nemovitost pro vlastní užívání, rekreaci a k podnikání v oblasti ubytovacích a dalších službách.

 

Dispoziční řešení přízemí chalupy: zádveří se vstupní chodbou, lyžárna, WC, komora. Hospodářská část, technická část, dílna. Nebytový prostor, který může být zrekonstruován a využíván jako byt s vlastním vstupem. Dále je v přízemí chalupy profi kuchyně včetně vybavení, sklad potravin a společenská místnost / jídelna / s barem. Dětská herna a privátní byt 2+kk + sociální zázemí.

 

V patře se nachází 8 obytných pokojů s celkovou kapacitou 26 lůžek, z toho 5 po kompletní rekonstrukci včetně nového originálního nábytku z masivu. Všechny obytné pokoje mají vlastní koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Dále menší prádelna a vstup do dalšího nebytového prostoru jež se nachází ve vyšším patře střešního prostoru a doposud nebyl využíván.

 

Vytápění nemovitosti je řešeno novým kotlem na štípané dřevo případně pelety, energetická náročnost kotle A++, emisní třída 5. Ohřev vody novými bojlery. Nová elektroinstalace, v mědi. Vytápění chalupy je řešeno třemi okruhy, které je možné regulovat. Nové rozvody ústředního topení. Rozvody vody a odpadu v plastu.

 

Celoročně zaparkujete na vlastním parkovišti přímo před nemovitostí. Celková plocha pozemku 943 m2, zastavěná plocha 280 m2.

 

https://www.podtresnovkou.cz/

 

Zvu Vás na prohlídku … přijeďte a osobně se seznamte se všemi detaily a s technickým řešením chalupy. Těším se na Vás Andrea Lajská, realitní makléřka a jednatelka realitní kanceláře, tel.: 724 657 575

Makléř

Andrea Lajská

724 657 575

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.