Dům s rovinným stavebním pozemkem na klidném místě v centru obce Vlčice.

Pohled na dům 1

Lokalita

Vlčice, Vlčice 55

Dispozice

dvougenerační RD - 3+1, 2+1

4 196 000 Kč

Cena je uvedena včetně kompletního právního servisu.

Prodej

Kód zakázky

456

Plynový kotel

Kotel na tuhá paliva

Elektrická energie

Obecní vodovod

Plyn

Septik

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Dům

Energetická náročnost

G

Exkluzivní nabídka zděného rodinného domu s rozlehlým rovinným pozemkem  o výměře 2897 m2 v zastavitelném území (tedy stavebním pozemkem). Nemovitost stojí na klidném a výhodném místě, ve slepé ulici v centru obce Vlčice. Nadčasová obálka domu nyní nabízí dvě bytové jednotky s dispozicí 2+1 a 3+1. V rychlém dosahu je mateřská školka, základní škola, v sousedství dětské hřiště, multifunkční hřiště vč. tenisového kurtu a autobusová zastávka. V blízkém okolí jsou cyklotrasy s velkým množstvím upravených cest. Budou-li Vám chybět úřady, pak do Trutnova je to 10 minut jízdy autem. 

Rodinný dům byl v roce 1979 rozšířen o přístavbu. Došlo k částečnému zvednutí střechy, k rozšíření bytové jednotky v přízemí domu a vybudování bytové jednotky 3+1 + balkon v 1.patře. Pocit volnosti dodává prostoru dostatek světla, jež do interiéru propouští velké množství prosklených ploch, přímé napojení na zahradu a okolní zástavba, kterou od domu dělí volné plochy.

Při rekonstrukci byly v celém domě vylity betonové podlahy. Vytápění domu je zajištěno ústředním topením, které je napojeno na plynový kotel a kotel na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťují bojlery. V tuto chvíli dům vyžaduje nezbytné investice do nových koupelen a topení. Na potřebné investice v tuto chvíli můžete čerpat dotace.

Pokud se Vám líbí místo a potřebujete v rodinném domě pouze jednu bytovou jednu, máme pro Vás architektonický návrh nového členění jež je k dispozici při prohlídce domu. Po úpravě můžete mít rodinný dům s velkorysým obytným prostorem 6+kk +2 koupelny.

Užitná plocha 269 m2, z toho interiér 166 m2, zastavěná plocha domu 196 m2, zahrada 2701 m2, pozemek 2897 m2.

Makléř

Andrea Lajská

724 657 575

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.