S čím mohu pomoci?

Praha 9 Vinoř, byt 3+kk se zahradou, garážové stání.

Preferujete klidnou městskou část? Požadujete kompletní občanskou vybavenost? Přejete si žít blízko parku a být propojeni s přírodou?

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Mapa

Kód zakázky

428

Dispozice

3+kk

Obytná plocha

65,00 m2 

Zahrada

70,00 m2 

Garáž

20,00 m2 

Plynový kotel

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Plyn

Ano

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Byt

Energetická náročnost

C

Typ nabídky

ProdejCena

7 196 000 Kč

 

Cena je uvedena včetně právního servisu.

Popis

Hledáte vlastní bydlení v Praze? Preferujete klidnou městskou část? Požadujete kompletní občanskou vybavenost? Přejete si žít blízko parku a být propojeni s přírodou? Sníte o vlastní zahradě? Potom právě Vám exkluzivně nabízíme byt 3+kk situovaný v 1.NP domu na adrese Velkoosecká 773/1, Praha 9 Vinoř. Pouze 1/3 bytů má vlastní (privátní) zahradu. My nabízíme právě takový byt. Zahrada s výměrou cca 70 m2 je prostě k nezaplacení. K bytu o výměře 65,45 m2 náleží (je předmětem prodeje spolu s bytem) i garážové stání v 1.PP domu. Současný majitel si byt převzal ihned po jeho dokončení což je datováno rokem 2009. Díky kvalitně odvedené práci developera je nemovitost stále jako nová. Díky tomu je dlouhodobá záloha na opravy a udržování (fond oprav) pouze 655,- Kč. Nyní již k samotnému bytu a jeho dispozičnímu řešení. Za vstupními dveřmi do bytu je předsíň o výměře téměř 10 m2, ze které je zajištěn oddělený (jednotlivý) přístup do všech pokojů, koupelny, samostatné toalety i do komory. Ze dvou pokojů je zajištěn přístup na terasu - zahradu. Hlavní obytný prostor s výměrou více jak 25 m2 je s kuchyňským koutem a je vybaven kuchyňskou linkou včetně spotřebičů (varná deska, trouba, myčka nádobí, lednice, atd.), které zůstávají součástí nemovitosti. Dále je zde dostatek prostoru na jídelní stůl pro čtyřčlennou rodinu, pracovní stůl a nesmí chybět pohodlná sedací souprava. Koupelna je s vanou a současný majitel zde má umístěnou pračku a sušičku. Co se Vám nevejde do skříní, tak bez obtíží uložíte do komory situované na střed dispozice bytu, viz. půdorys bytu. Byt je vytápěn ústředním topením, kde zdrojem teplé (otopné) vody je plynový kotel. TUV je připravována také pomocí plynového kotle. Celková platba na účet společenství vlastníků jednotek (včetně fondu oprav a zálohy na dodávku studené vody) je 2.489,- Kč. Kolo, koloběžku nebo jiný podobný dopravní prostředek je možné bezpečně uložit do nebytové prostoru (kolárny), která je vlevo hned za vstupními dveřmi do domu. Praha 9 Vinoř nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy. Zastávku autobusu linky 159, 182 máte hned za domem. Málokterá městská část Prahy nabízí tak pestrou paletu míst pro volnočasové aktivity a pobyt v přírodě jako právě Vinoř. Navštivte Vinořský park, zámek Vinoř, Park v Podskalí s dětským hřištěm nebo zámecký areál Ctěnice. Vše máte na dosah ruky… . Už dnes se teším na viděnou při prohlídce nemovitosti.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace