S čím mohu pomoci?

Pozemek pro Váš nový domov, Trutnov - Nové Dvory

Exkluzivně nabízíme stavební pozemek o výměře 2.330 m2 v žádané lokalitě Trutnova.

Foto

Video

Půdorys

Soubory

  • VaK Trutnov - mapa
    stáhnout  |  .pdf  |  160 kB
  • Regulační plán
    stáhnout  |  .pdf  |  9,23 MB

Mapa

Kód zakázky

426

Plocha

2330,00 m2 

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Pozemek

Typ nabídky

ProdejCena

2 162 000 Kč

 

Cena je uvedena včetně právního servisu.

Popis

Přemýšlíte o vlastním bydlení? Hledáte vhodný pozemek pro výstavbu rodinného domu? Pokud ano, pak právě Vám exkluzivně nabízíme dostatečně velký pozemek pro realizaci Vašeho záměru. Jde o rovinný a slunný pozemek přístupný z ulice Anenská. Ze severní strany pozemku je okolní výstavba jasně definovaná. Pomyslnou jižní hranici pozemku tvoří ulice Anenská, po které je zajištěn přístup do lokality s novou moderní výstavbou rodinných domů. Regulční plán lokality (najdete v záložce "soubory" na našem webu) určuje umístění domu na pozemku, které zohledňuje ochranné pásmo vedení VN. V místě je obecní vodovod, kanalizace a podzemní vedení NN (ČEZ). V případě dotazů nebo zájmu o prohlídku prosím volejte +420 724 657 113. Těším se na viděnou. T. Lajský.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace