S čím mohu pomoci?

Rodinný dům se zahradou v centru Markoušovic.

Chcete žít na klidném místě obklopeni krásnou přírodou?

Foto

Video

Půdorys

Soubory

  • Katalogový projekt
    stáhnout  |  .pdf  |  3,53 MB

Mapa

Kód zakázky

425

Dispozice

5+1

Obytná plocha

148,00 m2 

Sklep

75,00 m2 

Lodžie

4,70 m2 

Terasa

15,00 m2 

Zahrada

1563,00 m2 

Garáž

18,00 m2 

Půda

75,00 m2 

Kotel na tuhá paliva

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Septik

Ano

Štítek

Rezervace

Stav

Rezervace

Typ zakázky

Dům

Energetická náročnost

G

Typ nabídky

ProdejCena

4 986 000 Kč

 

Cena je uvedena včetně právního servisu.

Popis

Exkluzivně Vám přinášíme nabídku rodinného domu situovaného v centru Markoušovic. Architektonické a dispoziční řešení majiteli nabízí dostatek prostoru a pocitu volnosti. Díky velkým proskleným plochám s úžasným výhledem do okolní přírody se zde budete cítit skvěle. Vstup do domu je po betonovém exteriérovém schodišti. Ze vstupní chodby je zajištěn přístup do haly se schodištěm do 2.NP a dále pak do hlavního pokoje s krbem a samostatné kuchyně. Z hlavního pokoje je možno vyjít přímo na jižní terasu, která navazuje na zahradu. V 1.NP je dále samostatná toaleta, vstup do suterénu (technického zázemí domu a garáže) a komory (skladu potravin). Kuchyňská linka včetně všech vestavných spotřebičů zůstává na nemovitosti. 2.NP Vám nabízí 3 prostorné pokoje, koupelnu s vanou i sprchovým koutem a toaletou. Jižně orientovaný pokoj je propojen balkonovými dveřmi s lodžii. Vstup do neobydleného podkroví je z chodby ve 2.NP po skládacím schodišti. 

Rodinný dům byl navržen v roce 1983 projektovým ateliérem IPEX Bratislava a vychází z typového domu Architektura 1191. Současný majitel započal rekonstrukci domu, kterou je nutné dokončit. Rekonstrukce interiéru je téměř hotova. Proběhla výměna oken, byla dokončena rekonstrukce koupelny ve 2.NP a toalety v 1.NP. Nový je systém vytápění domu stejně jako rozvody vody a odpadů (plast). Dokončené jsou veškeré SDK konstrukce, zateplení stropu půdy. Stačí sjednotit podlahové krytiny a dokončit interiérové schodiště do 2.NP. Dokončení fasády bude tou největší investicí. Z technického hlediska dům nevyžaduje žádné okamžité investice.

Markoušovice jsou ideálním turistickým východiskem do Jestřebích hor. Můžete navštívit nedaleké výletní místo Paseka, které se nachází na hřebeni Jestřebích hor. O víkendech jsou v provozu obě zdejší chaty – jak Řehákova hospoda tak i chata Čepelka. Z Pasek je možné pokračovat na nedaleký nejvyšší vrchol Jestřebích hor – 738 m vysoký Žaltman. Pro sportovně založené občany pak Markoušovice nabízejí nové multifunkční hřiště, které je volně přístupné 24/7. Nemohu opomenout cyklistický park Trutnov Trails - síť jednosměrných terénních stezek pro horská kola v okolí Trutnova v lokalitě Čížkových kamenů a Jestřebích hor.

Markoušovice nabízejí základní občanskou vybavenost. Nechybí základní škola (ZŠ Mraveniště Markoušovice), hospoda, multifunkční sportoviště. Nově zrekonstruovaná náves se stala místem kulturních akcí obce. Budou-li Vám chybět úřady, pak do Velkých Svatoňovic to je 5 minut autem a do Trutnova 10 minut. Těším se na viděnou při prohlídce nemovitosti. 

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace