S čím mohu pomoci?

K prodeji nabízíme řadovou garáž v Trutnově

Dobrý technický stav, zavedená elektrika, nová výklopná vrata.

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Mapa

Kód zakázky

424

Elektrická energie

Ano

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Jiné

Typ nabídky

ProdejCena

350 000 Kč

 

Cena je uvedena včetně právního servisu

Popis

Hledáte garážové stání pro svůj automobil? Chce bezpečně uložit volné finanční prostředky? Jste živnostník a hledáte bezpečné místo pro uskladnění nářadí a vybavení? Potřebujete jednoduchý přístup? To vše Vám nabízí řadová garáž, která se nachází vedle ulice Krkonošská, hned na severo-západním začástku ulice Žižkova. Garáž je v dobrém technickém stavu, je zde zavedena el. enrgie a garáž nevyžaduje žádné investice. V případě jakýchkoliv dotazů volejte nebo pište. Prohlídka je možná po předchozí tel. domluvě. Garáž je volná a ihned k dispozici, bez omezení vlastnického práva.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace