S čím mohu pomoci?

Byt 1+1 po kompletní rekonstrukci, přímý vstup na zahradu.

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt v klidné části Trutnova - Poříčí

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Mapa

Kód zakázky

423

Dispozice

1+1

Obytná plocha

35,00 m2 

Sklep

8,00 m2 

Půda

10,00 m2 

Horkovod

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Byt

Energetická náročnost

G

Typ nabídky

PronájemCena

7 800 Kč

 

Cena je uvedena bez záloh na energie

Popis

Hledáte dlouhodobý pronájem bytu? Klidné místo, kde se Vám bude dobře žít? Potom právě pro Vás dokončujeme rekonstrukci bytu v domě se třemi bytovými jednotkami. Dům stojí na levém břehu řeky Úpy v klidné části Trutnova - Poříčí. Zásadní rekonstrukcí prošel celý byt. Nové jsou podlahy, došlo ke snížení a zateplení stropů, kompletně nová je elektroinstalace, nové rozvody vody a odpadů, nová koupelna se sprchovým koutem, nová kuchyňská linka. Při rekonstrukci došlo k výměně okna v obýváku za nové "balkonové" a tím je umožněn přímý vstup na zahradu. K bytu náleží půdní a sklepní prostor a malá prádelna. Při podpisu nájemní smlouvy je nutné složení vratné kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Rekonstrukce bytu je finále = nastěhování od 1.9. 2021.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace