S čím mohu pomoci?

Pozemek v zahrádkové osadě podél Volanovského potaku.

Hledáte zahradu, místo, kde můžete odpočívat i zahradničit?

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Mapa

Kód zakázky

422

Štítek

Doporučujeme

Stav

Připravujeme

Typ zakázky

Pozemek

Typ nabídky

ProdejCena

180 000 Kč

 

Cena za pozemek (zahradu) od 180.000,- Kč

Popis

K prodeji nabízíme pozemek vhodný k vytvoření zahrady v zahrádkové osadě, která se rozprostírá podél Volanovského potoku. V současné době je v zahrádkové osadě přes 20 zahrádek. Přístup a příjezd do osady je cca 100 metrů za okružní křižovatkou směr Volanov (pod učňovskou restaurací Junior). Celkem nabízíme 6 nových pozemků (zahrádek) s výměrou od 320 do 828 m2. V současné době se zahrádky čístí od náletu a připravují na zahrádkářskou sezonu. Snad se počasí umoudří a bude možné začít "hospodařit". Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve. 

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace