S čím mohu pomoci?

Byt 2+kk s balkonem, secesní dům v Praze, kavárna v přízemí.

Exkluzivní nabídka bytu na náměstí Bratří Synků, Praha 4. Po kompletní zdařilé rekonstrukci domu i bytu!

Foto

Video

Půdorys

Soubory

  • Předpis záloh SVJ
    stáhnout  |  .pdf  |  745 kB
  • půdorys bytu
    stáhnout  |  .pdf  |  62 kB

Mapa

Kód zakázky

417

Dispozice

2+kk

Obytná plocha

52,00 m2 

Balkon

6,00 m2 

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Dešťová kanalizace

Ano

Štítek

Prodáno

Stav

Prodáno

Typ zakázky

Byt

Typ nabídky

ProdejCena

5 186 000 Kč

 

Cena je uvedena včetně právního servisu.

Popis

Exkluzivně Vám přinášíme nabídku bytu s dispozicí 2+kk + balkon s výměrou 56,2 m2. Nabízený byt i celý bytovým dům v secesním stylu prošel kompletní zdařilou rekonstrukcí. Nové jsou veškeré inženýrské sítě a instalace, nové dřevněné podlahy, okna a dveře, systém podlahového vytápění s regulací požadované teploty pro každou místnost a zařízení (vybavení) bytu. Nová kuchyňská linka ve tvaru "U" včetně vestavěných spotřebičů, které zůstávají součástí kuch. linky. V koupelně se sprchovým koutem, závěsnou toaletou, umyvadlem a topným žebříkem je dostatek prostoru pro umístění pračky i sušičky. Dispoziční řešení je oproti původnímu návrhu změněno. Současný majitel chytře změnil využití pokojů a ložnici umístil do klidové části bytu směřující do vnitrobloku se zelení a letní zahrádkou. Díky této změně bylo možné vytvořit prostornou vestavěnou šatnu a zajistit si ničím nerušený spánek. Pokoj s kuchyňskou linkou pak logicky směřuje do náměstí. Uprostřed bytu je koupelna, která je přístupná z chodby propojující denní a klidovou část. Při rekonstrukci domu nebyly opomenuty společné prostory. Součástí domu tedy je moderní výtah, vzdušné společné prostory a pohodová kavárna v přízemí domu. Café V zahradě Vám nabízí snídaně i obědy a to v příjemném prostředí s milou a vždy usměvavou obsluhou. Hledáte-li pohodové bydlení v centru Prahy s dostupností všech služeb a bezstarostným dopravním napojením, pak Vám tuto nemovitost vřele doporučuji. Vzhledem k lokaci a kvalitě nemovitosti se Vám investované prostředky budou jedině zhodnocovat. Nízké provozní náklady jsou "třešničkou na dortu" této kvalitní nemovitosti, Vaší příležitosti... . Těším se na viděnou!

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace