S čím mohu pomoci?

Pozemek pro Váš nový domov, Trutnov - Nové Dvory

Exkluzivně nabízíme stavební pozemek o výměře 2.409 m2 v žádané lokalitě Trutnova.

Foto

Video

Půdorys

Soubory

  • Regulační plán - parcelace
    stáhnout  |  .pdf  |  9,23 MB
  • Katastrální mapa
    stáhnout  |  .pdf  |  171 kB
  • Geometrický plán
    stáhnout  |  .pdf  |  1,04 MB

Mapa

Kód zakázky

416

Plocha

2409,00 m2 

Štítek

Rezervace

Stav

Rezervace

Typ zakázky

Pozemek

Typ nabídky

ProdejCena

2 326 500 Kč

 

Cena je uvedena včetně právního servisu.

Popis

Přemýšlíte o vlastním bydlení? Hledáte vhodný pozemek pro výstavbu rodinného domu? Pokud ano, pak právě Vám exkluzivně nabízíme dostatečně velký pozemek pro realizaci Vašeho záměru. Rovinný a slunný pozemek je přístupný přímo z ulice Topolová. Z východní a severní strany pozemku je okolní zástavba jasně definovaná. Pomyslnou jižní hranici pozemku tvoří ulice Anenská, po které je zajištěn přístup do lokality, lokality s novou moderní výstavbou rodinných domů. V regulačním plánu lokality (Nové Dvory) je pozemková parcela označena číslem 088 a počítá s výměrou 2409 m2. Geometrický plán najdete v záložce "soubory" ve formátu PDF. V místě je obecní vodovod, kanalizace a podzemní vedení NN (ČEZ). Na našich domovských webových stránkách www.realityvize.cz najdete regulační plán lokality Nové Dvory včetně detailu mapy s parcelací. V případě dotazů nebo zájmu o prohlídku prosím volejte +420 724 657 113. Těším se na viděnou. T. Lajský.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace