Klasický půdorys domu, sedlová střecha, navazující stodola a zahrada s ovocnými stromy.

Hledáte rodinný dům v okolí Turnova? Máte rádi přírodní krásy Českého ráje?

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Mapa

Kód zakázky

411

Dispozice

5+1

Obytná plocha

102,00 m2 

Sklep

8,00 m2 

Zahrada

750,00 m2 

Kotel na tuhá paliva

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Studna

Ano

Septik

Ano

Štítek

Rezervace

Stav

Rezervace

Typ zakázky

Dům

Energetická náročnost

G

Typ nabídky

ProdejCena

2 830 000 Kč

 

Cena je uvedena včetně právního servisu.

Popis

Exkluzivně Vám přinášíme nabídku nemovitosti s obrovským potenciálem. Rodinný dům klasického "střihu" je situován v centru obce s výbornou dostupností běžných služeb jakými jsou: pošta, obchod s potravinami, mateřská škola, obecní multifunkční sportoviště, hospoda atd. Obec Všeň se rozprostírá v severní části Českého ráje, 5 minut jízdy autem od Turnova. Dostupnost do Turnova a dalších měst je tedy bezstarostná a rychlá. Dům se stodolou je posazen do zelené zahrady s ovocnými stromy. Dům je v dobrém technickém stavu, ale původní dispoziční řešení již neodpovídá současným trendům bydlení, a proto Vám přinášíme návrh změny dispozice domu. Součástí prezentace budoucího stavu jsou i vizualizace hlavního obytného prostoru a koupelny. Je to jedna z mnoha možností jak nemovitost modernizovat. Dům je napojen na distribuční síť NN, obecní vodovod. Splašková kanalizace je nyní svedena do septiku, ale v severozápadním rohu pozemku (zahrady) je již vybudovaná kanalizace, do které je možné se napojit. Dům je jednopodlažní s využitým podkrovím. Střecha sedlová s betonovými střešními taškami. Domem prochází dvě komínová tělesa, do kterých jsou napojeny kamna na tuhá paliva zajišťující vytápění domu. Dům je staticky stabilní. Na dům je napojena stodola se sedlovou střechou. Celková výměra pozemku včetně zastavvěné plochy je 883 m2. Tuto nemovitost doporučuji všem, kteří hledají nový domov nebo místo pro načerpání nových sil (rekreaci). Uvidíme se při prohlídce domu... .

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace