Stavební pozemek, výměra téměř 10.000 m2, Trutnov - Volanov

pozemek určený (dle ÚP) k výstavbě 5 rodinných domů

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Kód zakázky

410

Plocha

9793,00 m2 

Štítek

Rezervace

Stav

Rezervace

Typ zakázky

Pozemek

Energetická náročnost

Typ nabídky

Prodej 

info k ceně v kanceláři

Popis

Pozemek o výměře necelých 10.000 m2, který dle územního plánu města Trutnov určený k zástavbě pěti rodinnými domy. Pro danou lokalitu byla zprscována územní studii zástavby, která přesně definuje podmínky pro budoucí stavitele. Územní studie zástavby byla schválena odborem rozvoje města a územního plánování. Nic tedy nebrání v rozparcelování pozemku a vybudování infrastruktury. Tato nemovitost je výzvou a skvělou příležitostí pro každého investora. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace