Rodinný dům v centru obce Dlouhá Loučka

Hledáte rodinný dům v okolí Moravské Třebové? Vyhovuje Vám menší plocha zahrady k příjemnému posezení?

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Mapa

Kód zakázky

407

Dispozice

4+1

Obytná plocha

88,00 m2 

Zahrada

350,00 m2 

Půda

98,00 m2 

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Septik

Ano

Štítek

Rezervace

Stav

Rezervace

Typ zakázky

Dům

Energetická náročnost

G

Typ nabídky

Prodej 

Info k ceně v kanceláři

Popis

Exkluzivně nabízíme zděný rodinný dům v centru obce Dlouhá Loučka, okr. Svitavy. Dům obdelníkového půdorysu (14 x 7 metrů) a sedlovou střechou se nachází 5 minut od Moravské Třebové. Dům se nachází v centru fungující obce (mateřská a základní škola, obchod s potravinami, knihovna, obecní sportoviště). Dům je však nutné modernizovat. Technický stav původní stavby (obdelníkový půdorys) je dobrý. Obvodové zdivo a nosné konstrukce jsou staticky stabilní. Půdní prostor přímo vybízí k zabydlení. Krov střechy je zdravý, střešní krytina nová. Na střešní konstrukci jsou položeny pálené tašky. Dům je napojen na obecní vodovod a nadzemní vedení NN. Kanalizace je napojena do jímky. Domem prochází dvě komínová tělesa, do kterých jsou napojeny kamna zajišťující vytápění domu. Vstupní přístavba je staticky odtržena od hlavní stavby a dle našeho názoru je vhodné ji v rámci modernizace odstranit. S demolicí vstupní přístavby je počítáno i v našem návrhu nové dispozice domu. Přinášíme Vám nové dispoziční řešení (půdorysy), které vycházejí ze současného stavu a technického řešení. Věříme, že Vám nová dispozice domu a vizualizace budoucího savu pomůže při rozhodování a poodhalí skrytý potenciál. Nemovitost je zatížena exekučními tituly, které budou vymazány před podpisem kupní smlouvy. V případě dotazů prosím volejte.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace