Rodinný dům, úžasný výhled, jižní zahrada, nejlepší lokalita Úpice.

Exkluzivní nabídka rodinného domu se započatou rekonstrukcí. Platné stavební povolení.

Foto

Video

Půdorys

Soubory

  • Projektová dokumentace
    stáhnout  |  .pdf  |  4,35 MB

Mapa

Kód zakázky

404

Dispozice

4+kk + terasa

Obytná plocha

108,00 m2 

Sklep

75,00 m2 

Terasa

25,00 m2 

Garáž

45,00 m2 

Půda

98,00 m2 

Kotel na tuhá paliva

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Plyn

Ano

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Dům

Energetická náročnost

G

Typ nabídky

Prodej 

Info k ceně v kanceláři

Popis

Využijte vyjimečné příležitosti ke koupi rodinného domu s jižní zahradou v nejlepší lokalitě Úpice. Dům se nachází uprostřed lokality s jasně definouvanou okolní zástavbou a dechberoucím výhledem. Započatá rekonstrukce bohužel nebyla dokončena a je pouze na Vás, zda ve vizi původního majitele budete pokračovat (platné stavební povolení) nebo započatou rekonstrukci doknčíte dle svých představ a požadavků. My Vám přinášíme vizi toho jak tento dům může vypadat. Nové dispoziční řešení 4+kk s přímým vstupem na střešní terasu nabízí moderní bydlení pro rodinu s dětmi. Bohaté příslušenství domu v podobě dílny, sklepu, skladu, přístřešku na dřevo a samostatně stojící dvougaráže pak dotváří podmínky pro pohodové bydlení. Půdní prostor je v současné době nevyužitý a vestavba obytných místností by byla podmíněna "zvednutím" střechy. Centrálně umístěné schodiště tuto možnost nabízí. Dům je napojen na obecní vodovod i splaškovou kanalizaci. Na hranici pozemku (u příjezdové komunikace) je zakončena přípojka plynu. Napojení na distribuční síť NN (ČEZ) je samozřejmostí. Součsný technický stav umožňuje (s drobnými úpravami) okamžité využívání nemovitosti. Využijte této příležitosti a domluvte si prohlídku ještě dnes. Těším se na Váše dotazy. 

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace