Exkluzivní nový, vzdušný a světlý byt, o výměře 78 m2 v Trutnově

Nadčasový, vzdušný, světlý = nový byt o výměře 78 m2.

Kód zakázky

376

Dispozice

2+1 (možnost změny na 3+kk)

Obytná plocha

78,00 m2 

Horkovod

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Štítek

Rezervace

Stav

Rezervace

Typ zakázky

Byt

Energetická náročnost

G

Typ nabídky

ProdejCena

1 986 000 Kč

 

Cena je uvedena včetně právního servisu.

Popis

Exkluzivně nabízíme světlý prostorný byt orientovaný na jih, který se nachází v Trutnově, v ulici Náchodská. Světlý byt je v osobním vlastnictví, proto zájemci nabízíme možnost profinancování a zajištění odhadce. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a je připraven k nastěhování. Dispozice bytu: prostorná kuchyň s novou kuchyňskou linkou ve tvaru L je napojena na barový bult a dále je propojena s jídelním koutem. Nechybí místo pro umístění sedací soupravy a nábytku pod TV, které navazuje na bar a jídelnu. Další prostorný obytný pokoj lze přepažit a vytvořit tak pracovnu a ložnici. Nadčasová koupelna s vanou a geberitem. Prostorná vstupní hala bytu a komora na patře domu. Na podlahách položena dlažba a plovoucí podlahy. Okna plastová s bezpečnostními roletami. V bytě jsou nové rozvody elektřiny, nové rozvody vody, nové odpady. Topení ústřední dálkové. Velmi nízké měsíční provozní náklady bytu, ve výši 2.400,- Kč, jsme schopni doložit ročním vyúčtováním. Byt se nachází v domě s multifunkčním sportovním a společenským centrem. Jedná se o moderní bydlení s možností sportovního a společenského vyžití. Možnost parkování před i za domem. V sousedství stezka pro pěší, kola, inline brusle po které se dostanete do centra města.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace