Rodinný dům v srdci obce Lánov (Prostřední Lánov)

Exkluzivní nabídka domu se zahradou nedaleko Vrchlabí.

Foto

Video

Půdorys

Mapa

Kód zakázky

365

Dispozice

6+1

Obytná plocha

180,00 m2 

Sklep

5,00 m2 

Zahrada

600,00 m2 

Garáž

25,00 m2 

Kotel na tuhá paliva

Ano

Krbová kamna

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Plyn

Ano

Septik

Ano

Štítek

Prodáno

Stav

Prodáno

Typ zakázky

Dům

Energetická náročnost

G

Typ nabídky

Prodej 

info k ceně v kanceláři

Popis

K prodeji nabízíme rodinný dům se zahradou o výměře 600 m2, kde západní hranici pozemku tvoří levý břeh řeky Malé Labe. Dům je situován v samém srdci obce nedaleko informačního centra a okružní křižovatky, která spojuje cesty směřující do Vrchlabí, Dolního Dvora (Ski areálu) a Hostinného. Jasně daná okolní zástavba včetně vzrostlé zeleně zajišťuje majiteli klid a soukromí. Dům je napojen na obecní vodov a síť nízkého napětí (ČEZ). Napojení na splaškouvou kanalizace i plyn je lehce řešitelné, protože tyto inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Dům je výtápěn ústředním topením napojeným na kotel na tuhá paliva, který je umístěn v 1.PP domu. Dispozice domu je následující: 1. NP - vstup do domu, zádveří, koupelna s vanou, WC, kuchyně, hlavní obytný prostor, pokoj. 2.NP - schodiště s podestou s přístupem na prostornou terasu, pokoj a další dva menší pokoje. Z interiéru (schodišťového prostoru) i exteriéru je přístupná větší garáž / dílna. Za domem na pozemku se teké nacházejí dvě menší stavby (kolna a zahradní domek). Okna a dveře jsou dřevěná - původní. Střešní krytina je kombinovaná - eternitové střešní šablony a pozinkovaný plech. Dům vyžaduje investice a je na novém majiteli zda zvolí úpravu dispozice nebo bude vycházet ze stávajícího dispozičního řešení.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace